O firmie

BETONOX Construction Sopot specjalizuje się w wykonywaniu budynków usługowych, handlowych, mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych, zarówno “pod klucz” w zakresie Generalnego Wykonawstwa, jak również w zakresie wykonywania kompleksowych  konstrukcji żelbetowych tych obiektów. Nasza spółka prowadzi także prace remontowe i budowlane infrastruktury kolejowej w zakresie peronów, ramp kolejowych, nastawni, obiektów inżynieryjnych oraz przejazdów.

BETONOX Construction Sopot jest spółką wywodzącą się z  Grupy Budowlanej BETONOX, która powstała w pierwszym kwartale 1998 roku i w chwili obecnej stanowi trzon grupy kapitałowej, w skład której wchodzą przedsiębiorstwa zajmujące się specjalistycznymi usługami budowlanymi.

BETONOX Construction Sopot jest prężnie rozwijającą się firmą, zatrudniającą doświadczoną kadrę kierowniczą, dzięki której możemy zagwarantować efektywną organizację pracy, a staranność wykonania jest możliwa dzięki zaangażowaniu zespołu fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Działania firmy prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, najnowszych technologii oraz przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości pochodzących od sprawdzonych dostawców. Wszystkie te czynniki umożliwiają dostosowanie zakresu wykonywanych usług do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Naszym priorytetem jest  wykonawstwo inwestycji na jak najwyższym poziomie w ustalonych harmonogramem terminach.